هوای دلت را داشته باش

دلت که هوای یک موسیقی ناب بکند سر از مشتی مشتی کردنهای"فریدون فروغی"در میاوری و از انجا میرسی به"فرهاد" و"مازیار" و .... دست اخر هم میبینی که وسط دونه دونه کردنهای منصور و یک مشت ترانه ی ابگوشتی دیگر گیر کرده ایی.

دلت که هوای گریه بکند مینشینی پای"ننه گیلانه"و"زیر تیغ"که هم اشکت را در میاورند و هم حرصت میدهند (واقعا اگر پرویز پرستویی نبود سینمای ایران یک چیزی کم داشت)٬گریه هم که دلت را زد"باغ مظفر"دوره میکنی و قاه قاه به دردهای جامعت میخندی.

دلت که هوای .....

مخلص کلام اینکه هوای دلت را حسابی داشته باش تا مبادا هوای چیزی را بکند که خودش هم نمیداند ان"چیز"چیست یا کیست٬وجود خارجی دارد یا ندارد که انوقت ممکن است انقدر در هوای دلت غرق شوی که خودت را هم از یاد ببری چه برسد به دلت.

/ 4 نظر / 4 بازدید
رويا

سلام گلم خوبی.......بابا ايول عينه حقيقت گفتی دستت درد نکنه خيلی باهال بود ...گلم موفق باشی من به روزم التماس دعا

رويا

مرداب اتاقم كدر شده بود و من زمزمه خون را در رگهايم مي شنيدم . زندگي ام در تاريكي ژرفي مي گذشت . اين تاريكي، طرح وجودم را روشن مي كرد

نيما

جهان ، بسان قطاری ست، جاودان در راه که روی خط زمان ، چون شهاب می گذرد. گذارش از دل تاریک دره های ازل، به سوی دشت مه آلود و ناپدید ابد، چه می برد؟ که چنین با شتاب می گذرد! سلام آپم خوشحال می شم بهم سر بزنی خيلی جالب فيلمها و آهنگ های پرباری داريم

شهره

سلام.آره بايد شديد هواي دل داشت خسته نباشي هانيه خانم